To już ponad 30 lat, kiedy w Polsce, a dokładnie w Trójmieście powstała pierwsza suknia ślubna, dająca początek marce MARIETTA MARIAGE.

Obecnie jesteśmy nowoczesną firmą, podążającą za trendami i nowoczesnymi technikami szycia sukien ślubnych. Pomimo stale zmieniających się trendów nasze wartości pozostają bez zmian. Dla nas najważniejsza jest każda Panna Młoda, dla której z pasją tworzymy każdą suknię od podstaw. Kobieta  jest dla nas natchnieniem.

Dla większości kobiet suknia ślubna jest czymś więcej niż tylko kreacją. Wizja ślubu jest pielęgnowana od dzieciństwa i często jest odzwierciedleniem marzeń. Tworząc nasze projekty cenimy sobie unikatowość, najwyższą jakość, delikatne materiały, szlachetne koronki i różnorodność detali.

Nasze kolekcje tworzone są od wielu lat przez kobiety dla kobiet i to właśnie dlatego suknie ślubne, które sygnujemy naszą marką są spełnieniem marzeń o wyjątkowej kreacji. Dla nas najważniejsza jest radość każdej Panny Młodej. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią najważniejszej dla Was uroczystości w życiu.

Spełniamy marzenia. Dołącz do kobiet Marietta Mariage i bądź wyjątkowa!