O nas

Suknia ślubna jest jak Twoja najlepsza przyjaciółka – możesz na niej polegać.

 

Nigdy nie zdradza Twoich słabości, potrafi ukryć mankamenty, zawsze stoi po Twojej stronie. Dzięki niej czujesz się pięknie, jesteś pewna siebie. 

 

Tak właśnie myślimy w Marietta Mariage.  Od ponad 30 lat wspieramy Panny Młode w ich najważniejszym dniu. Jesteśmy obecni na każdym etapie wyboru idealnej sukni ślubnej.

 

Nasze doświadczenie zbudowaliśmy na setkach rozmów z Pannami Młodymi, ich Mamami, Przyjaciółkami. Przeszliśmy przez niezliczone ilości poprawek i przymiarek. Dzięki temu w naszych salonach oferujemy suknie, które po prostu doskonale leżą i świetnie się noszą, nawet przez wiele długich godzin

Marzysz, by w ten wyjątkowy dzień być jak księżniczka, femme fatale lub bogini boho?  

 

A może po prostu pragniesz klasycznej, minimalistycznej kreacji?  W naszym salonie gdzieś na wieszaku czeka na Ciebie ta idealna sukienka. A jeżeli nie znajdziesz jej na miejscu – uszyjemy ją dla Ciebie. 

 

W Marietta Mariage pracujemy z doświadczonymi projektantkami i krawcowymi, dlatego nie zaskoczymy Cię modelem, który do Ciebie nie pasuje. Jesteśmy kobietami, wiemy, jak zachowuje się nasze ciało i jak ważne jest, by Twoja kreacja wyglądała doskonale na zdjęciach. Suknie ślubne od Marietta Mariage perfekcyjnie układają się na pełnych i drobnych sylwetkach. I to jest najpiękniejsze w naszej pracy – szyjemy suknie, które opowiadają Twoją historię: czasami wesołą i beztroską, czasami pełną doświadczeń i poważną. Potrafimy doradzić, potrafimy rozmawiać o sukniach.

W dniu Twojego ślubu nie ma miejsca na eksperymenty czy niespodzianki. 
Odwiedź salon Marietta Mariage i poznaj swoją najlepszą przyjaciółkę. 
 

Let the moment begin