Pokazy mody i wydarzenia


SESJA GARDEN WEDDING

W pięknych ogrodach Dworu Oliwskiego w Gdańsku odbyła się kampania kolekcji HYPNOTIC. Zobaczcie efekty zdjęć! Jednocześnie dziękujemy naszym partnerom: Cukiernii T. Deker, BMW Zdunek i kwiaciarni Tajemniczy Ogród za czynny współudział w sesji zdjęciowej.MODA, KLASA I ELEGANCJA - POKAZ SUKIEN ŚLUBNYCH MARIETTA MARIAGE

12 WRZEŚNIA sopockie Monte Cassino zamieniło się w modowy wybieg, jakiego jeszcze nie było! Na zewnątrz popularnego klubu Unique Club&Lounge odbył się luksusowy pokaz mody ślubnej MARIETTA MARIAGE. Atrakcją wieczoru była prezentacja duetu tańca współczesnego, a wokół eventu zawitało ponad 300 zaproszonych gości.

Zaprezentowano ponad 30 kreacji, którym towarzyszyła biżuteria firmy YES i obuwie marki PRIMAMODA. Stylizacji modelek dopełniały ciekawe dodatki do włosów wykonane przez pracownię MISSTERY, oraz bukiety kwiatowe z kwiaciarni TAJEMNICZY OGRÓD z Sopotu.

Zaprezentowana kolekcja to połączenie satynowych oraz jedwabnych, eleganckich sukien ślubnych z długimi trenami wraz z bogatymi we francuskie koronki kreacje z delikatnymi aplikacjami oraz kokardami. Hitem kolekcji okazała się suknia ślubna z wyciętymi plecami i kokardą – ukazana w rockowej stylizacji. Wszystkie suknie ślubne z pokazu, jak i wiele innych dostępne są w firmowym salonie Marietta Mariage.

Pozostała część eventu odbyła się we wnętrzach sopockiego klubu UNIQUE, gdzie na gości czekał specjalnie przygotowany tort czekoladowy firmy DELICJE oraz loteria wizytówkowa z licznymi nagrodami.

fot.: MAGAZYN DOLCE VITA , JACEK ADASZKIEWICZGDYNIA EXCELLENT NIGHT

Gdynia Excellent Night to ogólnopolskie wydarzenie, które towarzyszyło 37. Festiwalowi Filmów Fabularnych w Gdyni. Na Galę zostało zaproszonych kilkuset gości, m.in aktorzy, reżyserzy, biznesmeni oraz osoby z branży mody. Uwiecznieniem eventu był pokaz mody ślubnej Marietta Mariage. Zostały zaprezentowane wyjątkowe, wybrane modele z firmowej kolekcji, które dostarczyly wiele emocji wszystkim oglądającym.

Zapraszamy do obejrzenia całej galerii zdjęć!
Marietta Mariage