Firma Marietta Mariage powstała w 1992 roku. Przez wiele lat  przechodziła ciągłe zmiany, aby dzisiaj stać się jednym z liderów w zakresie sprzedaży detalicznej i hurtowej sukien ślubnych. Posiadamy w swojej ofercie około 150 unikatowych i niepowtarzalnych modeli w różnych stylach. Szeroki wybór pozwoli każdej  Pannie Młodej wybrać dla siebie kreację, dzięki której w Dniu Ślubu będzie czuła się wyjątkowo.

Marietta Mariage to również nowoczesna firma posiadająca własne salony firmowe oraz sieć salonów partnerskich zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Nasze suknie ślubne w swojej ofercie posiada wiele salonów w Polsce, Europie oraz USA.

Firmowy zakład produkcyjny wyposażony jest w maszyny szwalnicze najnowszej generacji oraz w technologiczne udogodnienia pozwalające na produkcję wysokiej jakości kolekcji sukien ślubnych, która cieszy się co roku olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. Do ich produkcji stosujemy wyselekcjonowane tkaniny, koronki oraz dodatki najwyższej jakości od dostawców z różnych stron świata. Sukcesy motywują nas do dalszych działań, coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Nasze kolekcje ślubne tworzone są z pełnym zaangażowaniem i wdziękiem. Jesteśmy po to, aby pomagać w spełnieniu marzeń o idealnej sukni ślubnej. To nasza pasja.

 

Make your dress come true...